Невдовзі буде закритий тендер на закупівлю онкологічних лікарських засобів через Crown Agents

17 грудня 2015 57
Триває тендер на закупівлю онкологічних лікарських засобів та виробів медичного призначення через британське закупівельне агентство Crown Agents, який був оголошений 7 грудня 2015 року

Триває тендер на закупівлю онкологічних лікарських засобів та виробів медичного призначення через британське закупівельне агентство Crown Agents, який був оголошений 7 грудня 2015 року.

До участі були запрошені та долучились всі зацікавлені сторони як серед міжнародних, так і вітчизняних виробників лікарських засобів. На сьогодні вже 67 компаній зареєстрували свою зацікавленість на участь у тендері. Учасникам було надано перелік для закупівель зі  166 позицій онкологічних препаратів

Дата закриття тендеру — 21 грудня 2015 року.

Одразу ж після закриття розпочнеться процес оцінки, тривалість якого буде залежати від кількості та якості отриманих заявок.

Ще два конкурси для закупівлі лабораторних реактивів і виробів медичного призначення для лікування дітей з онкологічними захворюваннями будуть опубліковані найближчим часом.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах