З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Тематичний випуск журналу «Довідник головної медичної сестри»: Обіг наркотичних лікарських засобів

  • 17 грудня 2015
  • 137

Неперевершеним доповненням до новорічних подарунків обов’язково стане тематичний випуск журналу «Довідник головної медичної сестри» № 1/2016, присвячений обігу наркотичних лікарських засобів у закладі охорони здоров’я

Уже традиційно перший номер журналу «Довідник головної медичної сестри» (№ 1/2016) є інформаційним клондайком у сфері обліку, призначення, використання, списання, знищення залишків лікарських засобів.

Звичайно, тему наркотичних (психотропних) лікарських засобів було обрано не випадково. Після затвердження наказу МОЗ № 494 від 07.08.2015 на адресу редакції не переставали надходити запитання читачів.

Керівників медсестринського персоналу цікавило, як правильно оформити у журналах повернення препаратів з постів у відділення, що робити у разі відмови родича померлого пацієнта повертати у заклад залишки лікарських засобів, які журнали обліку потрібно вести у центрі первинної медико-санітарної допомоги, якщо головна медична сестра і відповідає за основне місце зберігання, і видає препарати, та багато іншого.

Щоб допомогти нашим передплатника розібратися у тенетах законодавства, ми залучили до роботи над тематичним випуском провідних спеціалістів Державної служби України з контролю за наркотиками.

Також у номері наведено розроблений практиками локальний Порядок отримання, зберігання використання та обліку наркотичних лікарських засобів та 15 додатків до нього із прикладами оформлення.

Нагадуємо: оформити передплату на 2016 рік найзручніше у редакції. Зв’яжіться з нами за номером 0 44 586 56 06 або 0 800 212 012 (callback).

Тематичний випуск журналу «Довідник головної медичної сестри»: Обіг наркотичних лікарських засобів

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно