• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Тематичний випуск журналу «Довідник головної медичної сестри»: Обіг наркотичних лікарських засобів

Тематичний випуск журналу «Довідник головної медичної сестри»: Обіг наркотичних лікарських засобів

17 грудня 2015 131
Неперевершеним доповненням до новорічних подарунків обов’язково стане тематичний випуск журналу «Довідник головної медичної сестри» № 1/2016, присвячений обігу наркотичних лікарських засобів у закладі охорони здоров’я

Уже традиційно перший номер журналу «Довідник головної медичної сестри» (№ 1/2016) є інформаційним клондайком у сфері обліку, призначення, використання, списання, знищення залишків лікарських засобів.

Звичайно, тему наркотичних (психотропних) лікарських засобів було обрано не випадково. Після затвердження наказу МОЗ № 494 від 07.08.2015 на адресу редакції не переставали надходити запитання читачів.

Керівників медсестринського персоналу цікавило, як правильно оформити у журналах повернення препаратів з постів у відділення, що робити у разі відмови родича померлого пацієнта повертати у заклад залишки лікарських засобів, які журнали обліку потрібно вести у центрі первинної медико-санітарної допомоги, якщо головна медична сестра і відповідає за основне місце зберігання, і видає препарати, та багато іншого.

Щоб допомогти нашим передплатника розібратися у тенетах законодавства, ми залучили до роботи над тематичним випуском провідних спеціалістів Державної служби України з контролю за наркотиками.

Також у номері наведено розроблений практиками локальний Порядок отримання, зберігання використання та обліку наркотичних лікарських засобів та 15 додатків до нього із прикладами оформлення.

Нагадуємо: оформити передплату на 2016 рік найзручніше у редакції. Зв’яжіться з нами за номером 0 44 586 56 06 або 0 800 212 012 (callback).

Тематичний випуск журналу «Довідник головної медичної сестри»: Обіг наркотичних лікарських засобівПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах