text
Медична справа

На Херсонщині завершено підготовчий етап реалізації Національного проекту «Нове життя»

  • 9 січня 2014
  • 22

Проект перинатального центру передбачає створення медичного закладу з з урахуванням найсучасніших досягнень у будівництві медичних об’єктів.

На Херсонщині завершено підготовчу роботу щодо створення обласного перинатального центру відповідно до Указу Президента України «Про заходи щодо визначення і реалізації проектів із пріоритетних напрямків соціально-економічного та культурного розвитку» від 08 вересня 2010 № 895/2010.

Проект такого центру передбачає створення медичного закладу з урахуванням найсучасніших досягнень у будівництві медичних об’єктів.

Зокрема, у закладі будуть наявні так звані «чисті приміщення», система кондиціонування, вентиляції та подачі газів, що відповідатиме міжнародним стандартам ISO (International Organization for Standardization) спеціально для вагітних жінок із різноманітними ускладненнями, а також їхніх новонароджених дітей вагою від 500 грам.

Нагадаємо, під час чергового засідання (22 листопада 2013 року) експертна комісія з реалізації Національного проекту «Нове життя» — нова якість охорони материнства та дитинства» включила Херсонську область до Бюджетної програми щодо створення обласного перинатального центру. Загальна вартість проекту становить 79,391 мільйонів гривень, з них на закупівлю медичного обладнання — 23,8 мільйонів гривень. Окрім того, Благодійним фондом Віктора Пінчука буде закуплено обладнання вартістю 4,3 мільйонів гривень, яке відповідатиме міжнародним вимогам надання медичної допомоги.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно