З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

З 2014 року надбавки за обсяг виконаної роботи та її якість отримуватимуть усі лікарі первинної ланки

  • 8 січня 2014
  • 18

На останньому засіданні у 2013 році Кабінет Міністрів України (Кабмін) прийняв постанову, якою наступного року передбачені надбавки до заробітної плати медичним працівникам первинної ланки у всій країні.

На останньому засіданні у 2013 році Кабінет Міністрів України (Кабмін) прийняв постанову, якою  наступного року передбачені надбавки до заробітної плати медичним працівникам первинної ланки у всій країні. Раніше їх отримували лише медики у пілотних регіонах. Зазначені надбавки будуть виплачуватися не тільки за обсяг виконаної роботи, але й за її якість.

Постановою також затверджено Порядок формування фонду оплати праці медичних працівників, які надають первинну медичну допомогу, та Порядок встановлення надбавок за обсяг та якість виконаної роботи медичним працівникам закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу.

Ухвалення постанови дозволяє формувати гарантований фонд оплати праці медпрацівників, які надають первинну медичну допомогу. Фонд включає в себе видатки на виплату надбавок за обсяг та якість виконаної роботи та створить передумови для поліпшення медичного обслуговування  населення.

Нагадаємо, що у Державному бюджеті на 2013 рік на виплату надбавок медичним працівникам первинної ланки з надання медичної допомоги у пілотних регіонах було передбачено 250 мільйонів гривень, що дозволило в середньому збільшити зарплатню на 50–60 відсотків.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно