Третина пастеризованого молока в Україні не відповідає стандартам якості

17 грудня 2015 26
Керівник науково-дослідного центру незалежних споживчих експертиз «Тест» Валентин БЕЗРУКИЙ у ході прес-конференції повідомив, що третина зразків пастеризованого молока в Україні різних виробників не відповідає стандартам якості

Керівник науково-дослідного центру незалежних споживчих експертиз «Тест» Валентин БЕЗРУКИЙ у ході прес-конференції повідомив, що третина зразків пастеризованого молока в Україні різних виробників не відповідає стандартам якості. Як зазначається у повідомленні, що тести показали вміст пальмової олії вперше за п’ять років, до того ж, одразу у декількох виробників.

Із дев’яти протестованих марок пастеризованого молока оцінку «відмінно» отримали виробники «Біла лінія», «Простоквашино», «Слов'яночка» і «Premialle», оцінку «добре» — «Волошкове поле» і «Яготинське». Оцінку «погано» отримали виробники «Лукавиця» і «Молочна родина», оскільки ці продукти містили менше жиру, ніж зазначено на етикетці. Молоко «Кагма» отримало оцінку «дуже погано» у зв'язку з вмістом соди.

Всі проби ультрапастеризованого молока ж повністю відповідають стандартам якості.

Зразки базарного молока, придбаних на ринках Києва біля станцій метро Деміївська та Лісова містили кишкову паличку й мали перевищення норми вмісту різних мікроорганізмів. Спеціалісти нагадали, що вживати базарне молоко в сирому вигляді не можно, воно підлягає обов’язковому кип’ятінню.

Задля чистоти результатів досліджень центр експертиз вибирав зразки молока з магазинів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах