Відбувся вебінар «Вхідний контроль якості лікарських засобів у закладі охорони здоров’я»

20 грудня 2013
79
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

17 грудня 2013 року напрям «МЦФЕР: Охорона здоров’я» провів безкоштовний вебінар. Пропонуємо вам ознайомитись з матеріалами лекції.

17 грудня 2013 року напрям «МЦФЕР: Охорона здоров’я» провів безкоштовний вебінар «Вхідний контроль якості лікарських засобів у закладі охорони здоров’я». В першу чергу, хочемо подякувати усім учасникам за активність.

Кількість учасників, які зареєструвались та прийняли участь у вебінарі дає змогу зробити висновок про високу актуальність обговорюваного питання, а також про його повсюдну застосовність у закладах охорони здоров’я.

Учасники мали можливість задати своє питання та отримати висококваліфіковану відповідь нашого лектора — головного спеціаліста відділу організації державного контролю дотримання ліцензійних умов оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами Державної служби з лікарських засобів у м. Києві — Катерини Андріївни ЛЮХАНОВОЇ.

Якщо ви не хочете пропустити наступні вебінари від напряму «МЦФЕР:Охорона здоров’я» —  обов’язково підписуйтесь на нашу розсилку новин.

Нагадаємо, що ви також маєте змогу завантажити матеріали лекції (відео та презентацію).

logo