З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Формується реєстр Національної Медичної Премії

  • 20 грудня 2013
  • 24

Кандидатів до списку «ТОП-100 у медицині» можуть подавати трудові колективи усіх організацій, що працюють у галузі охорони здоров’я.

Формування програми кращих медичних працівників 2014 року — «ТОП-100 в медицині» — розпочалося ще з початку листопада 2013-го. Нині кожна організація, яка працює в сфері охорони здоров’я України, має можливість подати кандидата на отримання найвищої громадської відзнаки в медицині.

Збір реєстру «ТОП-100 у медицині», що є основою визначення лауреатів Національної Медичної Премії, відбувається щороку і триває по вересень наступного року.

Кандидатів до списку «ТОП-100 у медицині» можуть подавати трудові колективи усіх організацій, що працюють у галузі охорони здоров’я: обласні департаменти й управління охорони здоров’я, профспілкові та громадські організації, медичні асоціації та бізнес-структури, центри здоров’я, представники відомчої медицини і профільні засоби масової інформації тощо.

Від кожної категорії організацій кандидату, який братиме участь у конкурсі, присвоюється відповідна кількість балів. Якщо учасника подано за декількома категоріями організацій — бали підсумовуються. Таким чином, за умови подання номінанта всіма категоріями організацій, він отримує 100 балів.

Із правилами подання кандидатів та переліком необхідних для цього документів можна ознайомитися на сайті Національної Медичної Премії

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно