З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

На колегії Міністерства охорони здоров’я України прийнято рішення про подальший розвиток медичної допомоги дітям та матерям

  • 16 грудня 2013
  • 31

Серед пріоритетних напрямків подальшої діяльності — забезпечення потреб закладів охорони здоров’я якісними лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

Засідання розширеної колегії Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ), яке відбулася в Полтаві, було присвячено питанню розвитку медичної допомоги дітям та матерям.

Рішенням колегії роботу МОЗ та структурних підрозділів з питань охорони здоров’я АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій щодо формування та забезпечення реалізації державної політики з питань охорони здоров’я матерів та дітей визнано задовільною та такою, що потребує подальшого удосконалення.

Серед пріоритетних напрямків подальшої діяльності в цьому напрямку — забезпечення потреб закладів охорони здоров’я якісними лікарськими засобами та виробами медичного призначення в рамках бюджетного фінансування галузі, впровадження регіоналізації перинатальної допомоги та Національного проекту «Нове життя — нова якість охорони материнства та дитинства».

Планується також завершити реорганізацію та модернізацію будинків дитини системи охорони здоров’я.

Учасники заходу наголосили на необхідності подальшого розвитку стратегій «Кращі практики для дитини». Йдеться про впровадження в практику, передусім на первинній ланці, стратегій інтегрованого ведення хвороб дитячого віку, практик безпечного материнства, практик з планування сім’ї та виховання у населення культури репродуктивного здоров’я.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно