text
Медична справа

Раїса БОГАТИРЬОВА: «Пріоритетне завдання у галузі охорони здоров’я — підвищення зарплати медичним працівникам»

  • 13 грудня 2013
  • 38

Окрім цього, одними з найактуальніших питань є виконання загальнонаціональних програм та вчасне забезпечення хворих ліками.

Одним з пріоритетних завдань у галузі охорони здоров’я є підвищення зарплати медичних працівників. Про це повідомила Міністр охорони здоров’я України Раїса БОГАТИРЬОВА під час передачі «Порядок денний».  Мова йде про забезпечення виплати надбавок за обсяг та якість виконаної роботи медичним працівникам, які надають первинну медичну допомогу, підвищення заробітної плати працівникам системи екстреної медичної допомоги, іншим категоріям медиків.

Раїса БОГАТИРЬОВА зазначила, що галузь охорони здоров’я в Україні повністю залежить від державного фінансування, а отже питання своєчасного прийняття Державного бюджету та бюджетів регіонального рівня є надзвичайно важливим.

За словами Міністра охорони здоров’я України, саме від ухвалення бюджету залежить своєчасне забезпечення лікарськими засобами хворих, а також виконання різноманітних програм у сфері охорони здоров’я. Зокрема це Загальнонаціональна програма «Здоров’я-2020: український вимір», Загальнодержавна цільова соціальна програма протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014 – 2018 роки та законопроект «Про особливості функціонування закладів охорони здоров’я».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно