Мешканцям Донбасу не вистачає ліків

16 грудня 2015
60
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Виконавчий директор Київського міжнародного інституту соціології Наталія ХАРЧЕНКО під час презентації оновлених «Досліджень потреб гуманітарної допомоги Донецької та Луганської областей» повідомила, що мешканці Донбасу потерпають від нестачі ліків

Виконавчий директор Київського міжнародного інституту соціології Наталія ХАРЧЕНКО під час презентації оновлених «Досліджень потреб гуманітарної допомоги Донецької та Луганської областей» повідомила, що мешканці Донбасу потерпають від нестачі ліків. Дане дослідження було проведене у 30 містах тимчасово окупованої території і «сірої зони» (містах на лінії зіткнення) Донецької та Луганської областей.

За словами Наталії ХАРЧЕНКО, найгострішою потребою населення Донбасу продовжують залишатися медичні препарати: 45% опитаних вказують на їх нестачу. 30% респондентів відзначають дефіцит продуктів харчування. Побутові товари та предмети гігієни — на третьому місці.

Найгостріше брак медикаментів відчувають жителі таких міст як Ровеньки, Краснодон і Станиця Луганська. Найзатребуванішими серед ліків залишаються серцеві засоби, а також препарати від тиску та заспокійливі засоби.

logo