З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У Києві обговорять проблеми дерматоонкологічних захворювань

  • 10 грудня 2013
  • 40

13–14 грудня 2013 року у Києві відбудеться міжнародна конференція з проблем дерматоонкології. У події візьмуть участь провідні світові дерматологи та онкологи.

13–14 грудня 2013 року у Києві відбудеться міжнародна конференція з проблем дерматоонкології. Подія буде проведена за підтримки Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ), Національної Академії медичних наук, Київської міської державної адміністрації та НМАПО ім. П.Л. Шупика за участі провідних світових дерматологів та онкологів.

Аби поділитися досвідом з українськими лікарями конференцію відвідають керівник дерматоонкологічного центру клініки Шаріте Егерт Стокфлет (Eggert Stockfleth), президент Литовского співтовариства дерматологів Матільда Білайте (Matilda Bylaite).

Українську дерматоонкологічну галузь представлятимуть головний дерамотовенеролог МОЗ України Олександр ЛІТУС, завідувач відділення пухлин шкіри та м`яких тканин Національного інституту раку Сергій КОРОВІН, директор універсальної дерматологічної клініки Євродерм, лікар-онколог, дерматовенеролог Богдан ЛИТВИНЕНКО, хірург-онколог вищої категорії, молодший науковий співробітник науково-дослідного відділення пухлин шкіри і м’яких тканин Національного інституту раку Марія КУКУШКІНА та інші фахівці.

Учасники конференції розглянуть основні питання профілактики, діагностики та лікування дерматоонкологічних захворювань. Окремо будуть висвітлені сучасні підходи до дистанційної діагностики новоутворень шкіри, а також застосування сучасних можливостей телемедицини в цій галузі. Всі учасники конференції матимуть унікальну можливість ознайомитись з методологічними та технологічними аспектами телемедичної системи діагностики в дерматоонкології.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно