text
Медична справа

Відкрито перший в Україні центр слухомовної реабілітації

  • 6 грудня 2013
  • 31

3 грудня 2013 року в Івано-франківській обласній дитячій клінічній лікарні було відкрито перший в Україні Центр слухомовної реабілітації.

3 грудня 2013 року в Івано-франківській обласній дитячій клінічній лікарні було відкрито  перший в Україні Центр слухомовної реабілітації.

На сьогодні на диспансерному обліку знаходиться майже 700 дітей із вадами слуху, більша половина з яких інваліди. Завідувач кафедри отоларингології з курсом хірургії голови та шиї ІФ НМУ Василь ПОПОВИЧ зазначає, що завдяки новітньому обладнанню є можливість не тільки діагностувати вади слуху, а і індивідуально підібрати необхідний слуховий апарат.

За словами Василя ПОПОВИЧА, всі діти, які стоять на диспансерному обліку в лікарні є слухопротезованими, а частина дітей слухопротезована на два вуха.

Для роботи центру виділено і відремонтовано ряд приміщень, придбане за позабюджетні кошти дорого вартісне обладнання на суму 180 тисяч гривень. Таким чином, діти з вадами слуху тепер мають можливість отримати комплексний реабілітаційний супровід, що допоможе їм увійти в світ повноцінними членами суспільства.  

Окремо на базі центру створено психолого-педагогічного супроводу батьків слабочуючих дітей, адже участь сім’ї у процесі реабілітації дітей є надзвичайно важливою.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно