Кабмін надав дозвіл на експорт препаратів крові і затвердив його обсяг

22 березня 2016 81

Кабінет Міністрів України схвалив пропозицію Міністерства охорони здоров’я України про надання у 2016 році ПрАТ «Біофарма» та ТОВ «Біофарма Плазма» спеціального дозволу на реалізацію компонентів донорської крові і препаратів, виготовлених з донорської крові та її компонентів за межами України.

У понеділок на Урядовому порталі було опубліковане відповідне розпорядження «Про надання у 2016 році спеціальних дозволів на реалізацію за межами України компонентів донорської крові і препаратів, виготовлених з донорської крові та її компонентів» від 16.03.2016 № 170-р.

«Біофарма» має намір в 2016 році зберегти обсяг інвестицій в розвиток на рівні 2015 року — 12 мільйонів доларів США. Голова ради директорів компанії Костянтин ЄФИМЕНКО повідомив, що препарати крові є для компанії пріоритетним напрямком: дохід від їх реалізації становить 40%.

"Біофарма" входить в десятку найбільших українських виробників лікарських препаратів. Випускає більше 20 імунобіологічних препаратів з донорської крові, а також препарати, отримані за технологією рекомбінантних ДНК і прибутків.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах