В Івано-Франківську розпочався перший Національний Форум з дитячої паліативної допомоги

15 грудня 2015 23
В Івано-Франківську розпочав роботу перший Національний Форум з дитячої паліативної допомоги, призначений започаткувати створення ефективної системи дитячої паліативної допомоги в Україні

В Івано-Франківську розпочав роботу перший Національний Форум з дитячої паліативної допомоги, призначений започаткувати створення ефективної системи дитячої паліативної допомоги в Україні.

Організатори: програмна ініціатива «Громадське Здоров’я» Міжнародного Фонду «Відродження» та Івано-Франківський благодійний фонд «Мати Тереза».

До участі запрошені експерти, лікарі та волонтери дитячого паліативного руху з Харківщини, Сумщини, Чернігівщини, Рівненщини, Одещини, Кривого Рогу, а також виконавчий директор ICPCN (Міжнародної мережі дитячої паліативної допомоги) Джоан МАРСТОН, директор Білоруського дитячого хоспісу Анна ГОРЧАКОВА, директор Варшавського Хоспісу для дітей Артур ЯНУШАНЄЦ та голова Наглядової ради Варшавського Хоспісу для дітей Томаш ДАНГЕЛ. Спеціалісти дитячого хоспісу з Тбілісі беруть участь в режимі онлайн.

Під час Форуму розглядатимуться:

  • види надання паліативної допомоги дітям;
  • стандартизація надання паліативної допомоги;
  • впровадження протоколів лікування хронічного больового синдрому у дітей;
  • практичні питання доступу до лікарських засобів
  • навчання медичного персоналу та організації роботи з родинами.

У рамках Форуму учасники відвідають відділення паліативної допомоги Надвірнянського спеціалізованого будинку дитини.

Експерти виступили за цілісний підхід до паліативної допомоги: полегшення страждань,  поліпшення якості життя, догляд, моральна підтримка дитини, а також підтримка родини у період втрати. До того ж, паліативна допомога невиліковно хворим дітям має надаватись з моменту встановлення їм діагнозу.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах