text
Медична справа

Доставка лікарських засобів поштою

  • 3 грудня 2013
  • 52

Міністерство охорони здоров’я України затвердило склад робочої групи для вирішення питання щодо впровадження послуги з доставки лікарських засобів поштою.

Питання щодо можливості і доцільності впровадження послуги з доставки поштових відправлень із лікарськими засобами обговорюється вже тривалий час.

З метою опрацювання цього питання Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) затвердило склад робочої групи. Це регламентується наказом МОЗ «Про утворення робочої групи для опрацювання питання щодо запровадження послуги з доставки поштових відправлень з лікарськими засобами» від 27.11.2013 № 1017 (далі — наказ МОЗ № 1017).

До складу робочої групи увійшли 13 осіб, у тому числі фахівці профільного міністерства, Державної служби України з лікарських засобів, ДП «Державний експертний центр МОЗ України», Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», представники громадських організацій. Голова робочої групи — Олександр КАЧУР, перший заступник Міністра охорони здоров’я України.

Згідно з наказом МОЗ № 1017 перше засідання робочої групи мало відбутися до 1 грудня 2013 року, наступні засідання будуть проводитися в разі потреби. При цьому до участі в діяльності робочої групи в установленому порядку можуть залучатися фахівці й представники інших органів виконавчої влади, громадських організацій, незалежні експерти і т.д.

Нагадаємо, що відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами забороняється дистанційна (через інтернет) торгівля препаратами, а також їх продаж поштою і через будь-які установи, крім аптечних. Крім того, заборонено транспортування препаратів у поштових відправленнях.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно