text
Медична справа

Мін’юст повернув на доопрацювання наказ МОЗ щодо контролю рівня цін на лікарські засоби, на які поширюється дія пілотного проекту

  • 2 грудня 2013
  • 21

Проектом передбачено здійснення контролю за додержанням суб’єктами господарювання рівня цін на лікарські засоби, на які поширюється дія пілотного проекту та які використовуються для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Міністерство Юстиції України наказом від 26.11.2013 № 2507/5 без державної реєстрації повернуло на доопрацювання наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Порядку контролю за додержанням рівня цін на лікарські засоби, на які поширюється дія пілотного проекту та які використовуються для лікування осіб з гіпертонічною хворобою» від 04.11.2013 № 950.

У жовтні цього року МОЗ виносив на громадське обговорення відповідний проект Порядку контролю за додержанням рівня цін на лікарські засоби, на які поширюється дія пілотного проекту та які використовуються для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Дія якого поширюється на всіх суб’єктів господарювання (юридичних та фізичних осіб-підприємців), які одержали ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами в установленому порядку.

Проектом передбачено здійснення контролю за додержанням суб’єктами господарювання рівня цін на лікарські засоби, на які поширюється дія пілотного проекту та які використовуються для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Згідно з документом, посадові особи органів контролю під час перевірки додержання ліцензіатами рівня цін перевіряють:

  • інформацію, зазначену у документах про формування, встановлення та застосування державних регульованих цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою;
  • накладні, звіти, показники реєстраторів розрахункових операцій та іншу інформацію незалежно від способу її подання, пов’язану з формуванням, встановленням та застосуванням державних регульованих цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою;
  • дотримання вимог, установлених постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 року № 340 «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою», щодо рівня цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою протягом терміну реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, передбаченого вказаною постановою Кабінету Міністрів України;
  • дотримання розмірів граничних торговельних (роздрібних) надбавок, встановлених Кабінетом Міністрів України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно