text
Медична справа

Кримські медики отримають медичну страховку

  • 26 листопада 2013
  • 26

У вересні 2013 року при Раді міністрів Автономної Республіки Крим створено Координаційну раду з питань розвитку добровільного медичного страхування. Нині в Криму розроблено проект Концепції розвитку добровільного медичного страхування та план реалізації заходів цієї Концепції.

Перспективи розвитку добровільного медичного страхування в Криму обговорили на засіданні Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я автономії.

За словами першого заступника Міністра охорони здоров'я Криму Владислава СВИРИДЮКА, Міністерство в 2014 році пропонує застрахувати працівників сфери охорони здоров'я автономії з оплатою 50% страхового платежу за рахунок коштів республіканського бюджету. Оптимальна програма страхування з платежем у розмірі 30 гривень на місяць.

Таким чином, необхідний обсяг фінансування програми становитиме понад сім мільйонів гривень на рік. При цьому 70% (понад десять млн грн.) страхових виплат надходитимуть у медичні заклади Криму, а 1,3 мільйона гривень будуть повернуті в бюджет автономії через сплату застрахованими працівниками податку на прибуток. Тож, на 1 виділену гривню на добровільне медстрахування економічний ефект становить 1,58 грн.

Нині в сфері охорони здоров'я автономії працює понад 40 тисяч медиків. У програмі братимуть участь лише ті, хто висловив добровільне бажання та готовий сплачувати частину страхового платежу.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно