У Запоріжжі проходить спеціалізована виставка «Медицина для всіх»

22 листопада 2013
40
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

У виставковому центрі «Козак-Палац» проходить спеціалізована виставка медичного обладнання і технологій «Медицина для всіх».

Під час урочистого відкриття виставки «Медицина для всіх» директор Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації Віталій КАЗЕКА зазначив, що проведення спеціалізованої медичної виставки вперше на теренах Запоріжжя дуже важливе для лікарів-практиків. Адже під час такого заходу можна познайомитись безпосередньо з виробником, підвищити загальний рівень інформованості фахівців і суспільства в питаннях збереження здоров'я.

«Медицина для всіх» об’єднала біля 30 компаній із різних регіонів України: Запоріжжя, Києва, Одеси, Харкова, Чернігова, Дніпропетровська.

Основні тематичні напрями виставки ― діагностичне та лабораторне обладнання, медична техніка, меблі для медичних установ і аптек, медичні інструменти, одяг та взуття, фармацевтичні препарати, спецтранспорт, інформаційні технології та інновації в медицині, медичне страхування та нетрадиційна медицина.

Протягом роботи виставки професіонали галузі мають можливість познайомитись з новітніми матеріалами, інструментами і препаратами. А всі охочі мають можливість безкоштовно пройти діагностику зору, виміряти очний тиск, отримати консультацію щодо оптимальних шляхів лікування захворювань хребта, зробити охолоджувальну процедуру за допомогою інноваційної безін’єкційної Anti-age-терапії, а також відвідати фотовиставку «Світ очима людей з вадами зору».

logo