З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ в Україні

  • 21 листопада 2013
  • 23

Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило дані щодо рівня захворюваності на грип та ГРВІ на 17 листопада 2013 року. За останній тиждень на території України летальних випадків серед хворих на грип та ГРВІ не зареєстровано, як і за попередній період. В цілому, епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в Україні відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.

За інформацією Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров'я України» за 11−17 листопада 2013 року показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищують епідемічні пороги в жодному регіоні України і знаходяться в межах від -11% в Хмельницькій  до -80,1% в Івано-Франківській областях.

За звітний тиждень на грип та ГРВІ захворіло 162 012 осіб, серед них 111 625 (68,9 %) становлять діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ (сумарно) серед населення України становить 35,6 на 10 тисяч.

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Київській ― 67,7, а найменший у Харківській областях ― 13,9 на 10 тисяч населення.

За звітний тиждень було госпіталізовано 6 641 особу, серед них ― 5 235 (78,8%) становили діти до 17 років. У порівнянні з минулим тижнем збільшився темп приросту захворюваності на грип та ГРВІ серед дорослих та дітей до 17 років і становить відповідно 1,3% та 5,8%.

За 46 тиждень 2013 року на території України летальних випадків серед хворих на грип та ГРВІ не зареєстровано, як і за попередній тиждень. В цілому, епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в Україні відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.

Загальна кількість вакцинованих проти грипу становить 127 217 особу. За звітний тиждень щеплено проти грипу 32 386 осіб, що більше на 29% ніж за минулий тиждень. Серед щеплених осіб проти грипу, кількість дітей до 17 років становить 18,0%.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно