З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Ситуація із захворюваністю на грип та інші ГРВІ в Україні за 11–17 листопада 2013 року

  • 20 листопада 2013
  • 21

Найвищий показник захворюваності на грип та інші ГРВІ зареєстровано в Київській, а найменший у Харківській областях.

За інформацією Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» за 11–17 листопада 2013 року показники захворюваності на грип та інші ГРВІ не перевищують епідемічні пороги в жодному регіоні України і знаходяться в межах від 11% в Хмельницькій до 80,1% в Івано-Франківській областях.

За звітний тиждень на грип та інші ГРВІ захворіло 162 012 осіб, серед них 111 625 (68,9%) становлять діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та інші ГРВІ (сумарно) серед населення України складає 35,6 на 10 тисяч.

Найвищий показник захворюваності на грип та інші ГРВІ зареєстровано в Київській — 67,7, а найменший у Харківській областях — 13,9 на 10 тисяч населення.

За звітний тиждень було госпіталізовано 6 641 особу, серед них – 5 235 (78,8%) становили діти до 17 років. У порівнянні з минулим тижнем збільшився темп приросту захворюваності на грип та інші ГРВІ серед дорослих та дітей до 17 років і становить відповідно 1,3% та 5,8%.

За 46 тиждень 2013 року на території України летальних випадків серед хворих на грип та інші ГРВІ не зареєстровано, як і за попередній тиждень. В цілому, епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та інші ГРВІ в Україні відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.

Загальна кількість вакцинованих проти грипу склала 127 217 особу. За звітний тиждень щеплено проти грипу 32 386 осіб, що більше на 29% ніж за минулий тиждень. Серед щеплених осіб проти грипу, кількість дітей до 17 років становить 18,0%.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно