З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Видатки на медичну допомогу зменшуються, натомість фінансується реабілітація

  • 18 листопада 2013
  • 32

Кабінет міністрів України видав розпорядження, згідно з яким зменшуються видатки на спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу, а збільшуються — на заходи реабілітації хворих на ДЦП.

Кабінет міністрів України (КМУ) зменшив видатки Міністерству охорони здоров’я України (МОЗ) на спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу, що надається загальнодержавними закладами охорони здоров’я на 2 мільйони гривень. Про це йдеться у розпорядженні КМУ «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2013 рік» від 7.11.2013 № 874-р, оприлюдненому на урядовому порталі, повідомляє УНН.

За документом, перерозподіл видатків здійснюється шляхом:

  • зменшення обсягу видатків споживання на 15 761,76 тисяч гривень за програмою «Спеціалізована та високоспеціалізована медична допомога, що надається загальнодержавними закладами охорони здоров’я» (оплата праці — 11 572,52 тисяч гривень) та встановлення обсягу видатків розвитку за зазначеною програмою у сумі 13 990 тисяч гривень;
  • збільшення обсягу видатків споживання за програмою «Заходи із реабілітації хворих на дитячий церебральний параліч у Міжнародній клініці відновного лікування» на 622,76 тисяч гривень;
  • встановлення обсягу видатків розвитку за програмою  «Діагностика і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій у закладах охорони здоров’я науково-дослідних установ та вищих навчальних медичних закладах Міністерства охорони здоров’я України» у сумі 1149 тисяч гривень.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно