text
Медична справа

Імпортерів ліків контролюватимуть за оновленим порядком

  • 14 листопада 2013
  • 25

Зокрема, перевірятимуть матеріально-технічну базу підприємця за місцем провадження господарської діяльності та дотримання ним організаційних, кваліфікаційних, спеціальних вимог Ліцензійних умов.

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) наказом від 26.09.2013 № 835 затвердило Порядок контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів.

Дія цього наказу поширюється на всіх суб’єктів господарювання (юридичних осіб та фізосіб-підприємців), які отримали ліцензію на здійснення господарської діяльності з імпорту лікарських засобів.

Так, контроль за дотриманням суб’єктами Ліцензійних умов здійснюють Державна служба України з лікарських засобів (Держлікслужба) та її територіальні органи (державні служби з лікарських засобів в АРК, областях, містах Києві та Севастополі).

Зокрема, перевірятимуть матеріально-технічну базу підприємця за місцем провадження госпдіяльності та дотримання ним організаційних, кваліфікаційних, спеціальних вимог Ліцензійних умов.

Такий контроль здійснюватимуть шляхом проведення планових та позапланових перевірок.

У випадку планової перевірки органи контролю зобов’язані письмово повідомити суб’єкта про проведення такої перевірки не пізніше ніж за 10 днів до її початку. Триватиме вона не більше 15 робочих днів, а для суб’єктів малого підприємництва — 5 робочих днів.

Строк проведення позапланової перевірки не може перевищувати 10 робочих днів (для суб’єктів малого підприємництва — до 2 робочих днів).

Результати перевірки оформлюють актом у двох примірниках, які підписують представники контролюючого органу та суб’єкта господарювання.

Документ набирає чинності з 1 грудня 2013 року, крім окремих його положень, які набудуть чинності 1 грудня 2014 року та 1 березня 2016 року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно