text
Медична справа

Інформаційні технології в управлінні медичним закладом

  • 6 листопада 2013
  • 36

22 жовтня у Києві у межах 22-ї Міжнародної медичної виставки «Охорона здоров’я» відбулася п’ята щорічна конференція «Сучасне управління та охорона здоров’я». Доповідачі поділилися зі слухачами своїм досвідом впровадження та застосування на практиці найбільш розповсюджених в Україні медичних інформаційних систем.

22 жовтня у Києві у межах 22-ї Міжнародної медичної виставки «Охорона здоров’я» відбулася п’ята щорічна конференція «Сучасне управління та охорона здоров’я», організатором якої виступив освітній центр «Студії охорони здоров’я». Темою цьогорічної конференції стали «Інформаційні технології в управлінні медичним закладом».

Доповідачами стали 8 спеціалістів у галузі інформаційних технологій та охорони здоров’я, котрі поділилися зі слухачами своїм досвідом впровадження та застосування на практиці найбільш розповсюджених в Україні медичних інформаційних систем, а також досвідом використання новітніх інформаційних технологій медичними працівниками закладів.

Зокрема, під час конференції були обговорені такі теми: тренди ринку, досвід використання медичних інформаційних систем, соціальні медіа, хмарні технології.

Доповідачами ґрунтовно були розкриті питання впровадження медичних інформаційних систем у закладах охорони здоров’я, та якісні зміни, що можуть бути наслідками їх правильного застосування; використання медичних систем, що працюють та базі хмарних технологій; використання інформаційних систем, що оптимізовані для використання в стоматологічних закладах.

Детальний звіт з конференції читайте у наступних номерах журналу «Управління закладом охорони здоров’я».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно