З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У Києві обговорили нові методи діагностики хромосомних відхилень плоду

  • 5 листопада 2013
  • 32

Було представлено новий метод діагностики хромосомних відхилень плоду — MaterniT21.

Семінар на цю тему відбувся в одному з медичних центрів столиці. В обговоренні перинатальної діагностики хромосомних відхилень плоду взяли участь 25 лікарів-генетиків, а також сотні лікарів з 12 медичних установ по всій Україні приєдналися до них за допомогою відеотрансляції.

Представник американської компанії, що займається генетичними, клінічними дослідженнями і молекулярною діагностикою Стівен КУІНН розповів про новітні розробки у галузі генетичних досліджень. Новий метод діагностики хромосомних відхилень плоду MaterniT21 представив сертифікований консультант з генетики з десятирічним досвідом роботи Маркос ГОНСАЛЕС. Він розповів про широке застосування нового методу, а також поділився клінічними випадками.

Завдяки новітній розробці генетиків сьогодні з’явилась можливість діагностики хромосомних патологій за кров’ю матері на ранніх термінах вагітності — так званий аналіз MaterniT21. Цей метод з достовірністю до 97% дозволяє визначати такі поширені патології, як трисомія за 13-ю (синдром Патау), 18-ю (синдром Едвардса) і 21-ю (синдром Дауна) хромосомами. Це дослідження є точним серед неінвазивних методів діагностики — ризик хибнопозитивних результатів складає всього 0,1 %. Серед переваг аналізу MaterniT21: відсутність небезпечних інвазивних процедур, для дослідження потрібно мінімальний обсяг крові (10 мл), точний результат відомий через 14 днів. Аналіз може бути виконаний у будь-який час, починаючи з дев’ятого тижня вагітності, точність діагностики перевищує 99%, у багатьох випадках таке дослідження є альтернативою інвазивного аналізу. До того ж, цей тест схвалений американським співтовариством акушерів і гінекологів і рекомендований для діагностики хромосомних патологій.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно