З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

ООН рекомендуватиме український досвід боротьби з ВІЛ/СНІД іншим країнам

  • 25 жовтня 2013
  • 84

Український позитивний досвід у боротьбі проти соціально небезпечних захворювань буде використовуватись на територіях країн Східної Європи, Азіатського регіону та Африки.

24 жовтня 2013 року відбулась зустріч заступника Генерального секретаря Організації об’єднаних націй (ООН), виконавчого директора Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу (UNAIDS) Мішеля СІТІБЕ з Міністром охорони здоров’я України Раїсою БОГАТИРЬОВОЮ. 

«Україна є першою країною в Європі, яка здійснює суворий контроль за епідемічною ситуацією і має чітку стратегію розширення доступу до лікування. Сьогодні ми є свідками суттєвого зниження рівня захворюваності на СНІД та туберкульоз, адже постійно збільшується кількість пацієнтів, які отримують необхідне лікування. Тому маємо всі підстави до 2015 року оголосити Україну державою, в якій народжуються неінфіковані діти», — зазначив заступник Генерального секретаря ООН.

Окрім цього Мішель СІТІБЕ зазначив, що  український позитивний досвід у боротьбі проти соціально небезпечних захворювань буде використовуватись на територіях країн Східної Європи, Азіатського регіону та Африки. 

Раїса БОГАТИРЬОВА зауважила, що українська сторона, в свою чергу, налаштована на реалізацію свого потенціалу знань в цих країнах, тому пропонує розробити чіткий план взаємодії з відповідальними особами і діяти на перспективу.

 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно