З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Вчені із Європи та України ділилися досвідом лікування внутрішніх хвороб

  • 24 жовтня 2013
  • 25

17 жовтня 2013 року у Києві відбувся Західноєвропейський науковий симпозіум з міжнародною участю «Нові підходи до діагностики та лікування внутрішніх хвороб».

17 жовтня 2013 року у Києві відбувся Західноєвропейський науковий симпозіум з міжнародною участю «Нові підходи до діагностики та лікування внутрішніх хвороб».

Відкрив конференцію головний позаштатний терапевт МОЗ України професор Василь  НЕТЯЖЕНКО доповіддю «Основні принципи реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою в Україні», в якій було висвітлено стан реалізації проекту та підсумки діяльності кожного регіону України в цьому напрямку.

У своєму виступі Василь НЕТЯЖЕНКО подав невідкладні пропозиції для покращення реалізації пілотного проекту, зокрема обов’язковість вимірювання артеріального тиску усім пацієнтам, які приходять на консультацію в лікувальні заклади. 

Свою спеціалізовану доповідь Василь НЕТЯЖЕНКО присвятив тромболітичній терапії при невідкладних станах в кардіології та неврології, в якій висвітлив показники захворюваності на гострий інфаркт міокарда серед дорослого населення України, динаміку показників контролю артеріальної гіпертензії в міській популяції та кількість проведеної тромболізисної терапії при гострому інфаркті за останній період.

На конференції науковці також обговорили питання ведення пацієнтів з гіпертензивними кризами, особливостей перебігу кризів та методи їх лікування, надання медичної допомоги при гострому коронарному синдромі, профілактики тромбоемболії легеневої артерії, лікування пацієнтів при цукровому діабеті, надання медичної допомоги при гострому ішемічному інсульті та при геморагічному інсульті тощо.

Усі доповіді виявилися цікавими, науково обґрунтованими, а головне корисними для слухачів. Наприклад, професор Супарт АЛАЙН із Брюсселю (Бельгія), у своєму виступі «Повторювані випадки слабкості у пацієнта з цирозом печінки», докладно описав клінічний випадок пацієнта з цирозом печінки. Також назвав причини гіпоглікемії у дорослих без цукрового діабету, серед яких назвав вживання ліків, недоїдання, недостатність кортизолу, пухлини, спадкові порушення обміну речовин тощо.

 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно