З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

МОЗ пропонує затвердити ознаки алкогольної та наркотичної інтоксикації

  • 11 грудня 2015
  • 91

Міністерство охорони здоров’я України пропонує затвердити інструкцію про порядок виявлення ознак, підтвердження і фіксації стану алкогольної, наркотичної чи іншої гострої інтоксикації

Міністерство охорони здоров’я України пропонує затвердити інструкцію про порядок виявлення ознак, підтвердження і фіксації стану алкогольної, наркотичної чи іншої гострої інтоксикації.

Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України винесено на громадське обговорення на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Як наголошується в пояснювальній записці до документа, на виконання урядового розпорядження «Про затвердження Національного плану заходів з виконання другої фази Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України» від 20 серпня 2014 року № 805-р державною установою «Український моніторинговий і медичний центр по наркотиків і алкоголю МОЗ» проведено моніторинг якості надання медичної допомоги особам в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. За результатами проведеного моніторингу встановлено, що в Україні не існує єдиних підходів до порядку виявлення, підтвердження і фіксації наявності в особи ознак психічних і поведінкових розладів внаслідок вживання психоактивних речовин, які є кваліфікуючою ознакою для прийняття рішення в адміністративних або кримінальних справах.

Міністерство охорони здоров’я сподівається, що прийняття проекту постанови забезпечить єдиний підхід до виявлення ознак, підтвердження і фіксації стану алкогольної, наркотичної чи іншої гострої інтоксикації у осіб, затриманих за вчинення адміністративного чи кримінального правопорушення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно