МОЗ пропонує затвердити ознаки алкогольної та наркотичної інтоксикації

11 грудня 2015 70
Міністерство охорони здоров’я України пропонує затвердити інструкцію про порядок виявлення ознак, підтвердження і фіксації стану алкогольної, наркотичної чи іншої гострої інтоксикації

Міністерство охорони здоров’я України пропонує затвердити інструкцію про порядок виявлення ознак, підтвердження і фіксації стану алкогольної, наркотичної чи іншої гострої інтоксикації.

Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України винесено на громадське обговорення на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Як наголошується в пояснювальній записці до документа, на виконання урядового розпорядження «Про затвердження Національного плану заходів з виконання другої фази Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України» від 20 серпня 2014 року № 805-р державною установою «Український моніторинговий і медичний центр по наркотиків і алкоголю МОЗ» проведено моніторинг якості надання медичної допомоги особам в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. За результатами проведеного моніторингу встановлено, що в Україні не існує єдиних підходів до порядку виявлення, підтвердження і фіксації наявності в особи ознак психічних і поведінкових розладів внаслідок вживання психоактивних речовин, які є кваліфікуючою ознакою для прийняття рішення в адміністративних або кримінальних справах.

Міністерство охорони здоров’я сподівається, що прийняття проекту постанови забезпечить єдиний підхід до виявлення ознак, підтвердження і фіксації стану алкогольної, наркотичної чи іншої гострої інтоксикації у осіб, затриманих за вчинення адміністративного чи кримінального правопорушення.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах