З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Обрано кращу медичну сестру країни

  • 22 жовтня 2013
  • 42

З 17 по 19 жовтня у Дніпропетровську відбувся VІІ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал».

За підтримки Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) у Дніпропетровську відбувся VІІ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал».

За традицією конкурс проводиться в тій області, яка одержала перемогу попереднього разу. У минулому році перемогу здобула медична сестра з Дніпропетровщини Ганна СУП. Саме тому у Дніпропетровську з 17 по 19 жовтня переможниці обласних конкурсів професійної майстерності демонстрували свої теоретичні та практичні знання задля отримання звання кращої медсестри України 2013 року.

Учасники всеукраїнського конкурсу — лауреати регіональних змагань — медичні сестри, майстри своєї справи, три дні демонстрували свої професійні знання, уміння, навички, необхідні для надання сестринської допомоги, у тому числі використовуючи у роботі протоколи та стандарти сестринської діяльності, алгоритми виконання маніпуляцій. Загалом у конкурсі взяли участь 23 медичні сестри.

Сам конкурс проходив у три етапи. Для участі в першому турі кожна з учасниць підготувала відео про себе та медичний заклад, в якому працює. Крім показу відеоматеріалів, медсестри складали тести з теорії медсестринства.

Під час другого етапу конкурсанти на базі Дніпропетровського медичного училища представили свої практичні навички з терапії, хірургії, педіатрії, а під час третього — продемонстрували свої творчі здібності.

За результатами оцінок журі, перше місце в VІІ Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал» зайняла учасниця з Черкащини — Тетяна ЧУПИЛКО, яка працює медичною операційною сестрою в Черкаському обласному онкологічному диспансері. Друге місце посіла Марина КОРОПАТНІЦЬКА з Чернівецької області, третє — Оксана АНТОНЮКіз Волині. Усі конкурсантки та переможці були нагороджені подарунками та призами.

Наступний, VIII Всеукраїнский конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал» у 2014 році буде проводитись у Черкасах.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно