З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ в Україні за 7–13 жовтня 2013 року

  • 17 жовтня 2013
  • 12

За статистичними даними всього за минулий тиждень було зареєстровано 46 033 хворих осіб на грип та ГРВІ, із них госпіталізовано 628 осіб (1,4% від усіх хворих).

За інформацією Центру грипу та  гострих респіраторних інфекцій (ГРВІ) Центральної  санітарно-епідеміологічної станції МОЗ України за 7–13 жовтня 2013 року показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищили епідемічні пороги в жодному регіоні України та були в межах від 19,7% у місті Сімферополь до 77,9% у місті Харків.

Всього за минулий тиждень було зареєстровано 46 033 хворих осіб на грип та ГРВІ, із них госпіталізовано 628 осіб (1,4% від усіх хворих), серед госпіталізованих 88,7% складають діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ (сумарно) становить 46,2 випадків на 10 тисяч населення, що на 4,1 % більше, ніж за минулий тиждень.

Серед дитячого населення зареєстровано 30 662 випадки захворювань на грип та ГРВІ (66,6% від кількості усіх хворих), що на 2,9% більше, ніж за минулий тиждень. Питома вага хворих дітей за віковими категоріями становить: до року — 7,9 %, 1–4 роки — 39,7 %, 5–9 років — 27,6 %, 10–14 років — 15,7 %, 15–17 років — 9,1 %.

За звітний період летальних випадків серед хворих на грип та ГРВІ не зареєстровано, як і за попередній тиждень. В цілому, епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в Україні відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно