text
Медична справа

Міжнародні експерти оцінять рівень епідеміологічного нагляду за поліомієлітом в Україні

  • 15 жовтня 2013
  • 32

До України прибули епідеміологи Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Мета візиту — експрес-оцінка епідеміологічного нагляду за поліомієлітом.

Вчора, 14 жовтня, відбулась зустріч Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександра КАЧУРА з міжнародними епідеміологами Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). У зустрічі взяли участь міжнародні експерти-епідеміологи Ондрей МАХ (Швейцарія), Адріан СТОЙКА (Румунія), Шахін ХУСЕЙНОВ (Узбекистан), Сергій МУКОМОЛОВ (Росія), Бернард КАІЧ (Хорватія).

У ході наради фахівці обговорили поточну епідеміологічну ситуацію із попередження поширення дикого поліовірусу, проаналізували ті заходи, котрі проводяться на даний момент для попередження та розповсюдження поліомієліту в Україні.

Протягом трьох днів у Києві, Одеській, Львівській, Черкаській, Сумській областях міжнародні та українські спеціалісти проведуть детальний аналіз та моніторинг епідеміологічної ситуації. Після завершення роботи місії експерти нададуть рекомендації для вдосконалення системи епідеміологічного нагляду за поліомієлітом у нашій країни.

Нагадаємо, що на думку  медичного видання The Lancet, сьогодні Україна є особливо вразливою до спалаху епідемії поліомієліту. На сьогодні лише 74% українців щеплені від поліомієліту, коли у Європі та США цей показник складає 90%.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно