З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Круглий стіл щодо надання швидкої невідкладної допомоги

  • 14 жовтня 2013
  • 28

9 жовтня відбулося планове зібрання Асоціації головних медичних сестер Києва. Зустріч пройшла у форматі круглого столу та присвячувалася темі надання швидкої невідкладної допомоги населенню. Зокрема, повідомлялося про необхідність забезпечення всіх станцій швидкої медичної допомоги протоколами дій медичного персоналу за різних невідкладних станів.

9 жовтня на одній із київських станцій швидкої медичної допомоги відбулася зустріч керівників середнього та молодшого медичного персоналу ― членів Асоціації головних медичних сестер на чолі з Тетяною ШУДРОЮ.

Учасники круглого столу обговорювали такі питання, як втілення стандартів дій фельдшерів, медичних сестер швидкої невідкладної допомоги, а також втілення стандартів дій середнього медичного персоналу при різних станах (у тому числі в школах, дитячих садках).

За словами Тетяни ШУДРИ, затвердження протоколів надання невідкладної медичної допомоги на державному рівні ― важливий крок до європейського рівня медичного обслуговування населення. Адже середній медичний персонал повинен постійно послуговуватися алгоритмами виконання тих чи тих медичних маніпуляцій, а за невідкладних станів їх послідовність, швидкість та доцільність мають колосальне значення.

До того ж, чітке виконання затверджених стандартів захистить медичних сестер від необгрунтованих претензій, як з боку керівництва, так і з боку пацієнтів (чи їх рідних).

На заході наголошувалося, що всі протоколи надання невідкладної медичної допомоги можна буде знайти на сторінках журналу «Довідник головної медичної сестри». Публікації матимуть зручну для ксерокопіювання форму, тож редакція радить збирати їх у спеціальну папку, в якій надалі можна буде швидко знайти необхідну інформацію.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно