З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

ВООЗ виступає проти використання ртутних термометрів

  • 14 жовтня 2013
  • 39

За результатами досліджень ртуть призводить до ураження мозку та нервової системи людини, особливо у ранньому віці. До інших негативних наслідків відносять ураження нирок та травної системи.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) та організація «Охорона здоров’я без шкоди» проводять ініціативу щодо виключення використання ртуті з усіх медичних вимірювальних приладів. Повне позбавлення від використання ртуті планують здійснити до 2020 року.

ВООЗ оголосила ініціативу «Забезпечимо до 2020 року безртутну охорону здоров’я» на честь підписання Мінаматської конвенції про ртуть, яка була прийнята 10 жовтня 2013 року. Ініціатива закликає до поступового згортання виробництва та використання ртутних термометрів та приладів для вимірювання кров’яного тиску, що містять ртуть.

Досягнення цієї мети відбуватиметься шляхом поступового припинення виробництва, імпорту та експорту медичних приладів які містять ртуть, а також підтримки запровадження альтернативних приладів.

Експерти зазначають, що ртуть та її хімічні сполуки суттєво впливають на здоров’я та розумовий розвиток населення. За результатами досліджень ртуть призводить до ураження мозку та нервової системи людини, особливо у ранньому віці. До інших негативних наслідків відносять ураження нирок та травної системи. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно