text
Медична справа

Безоплатний тест-драйв журналів «Управління закладом охорони здоров’я» та «Довідник головної медичної сестри»

  • 2 жовтня 2013
  • 33

Наші видання вже стали невід’ємними помічниками в щоденній роботі для багатьох медичних працівників. Звісно, так багато хто говорить, але ми настільки впевнені в якості наших журналів, що готові це довести.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я» можна сміливо назвати найпрактичнішім та найзручнішим журналом для головних лікарів та їх заступників.

Щомісяця на 112 сторінках журналу публікуються нормативно-правові акти Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) із коментарями до них, висвітлюються питання щодо ліцензування й акредитації, перевірок, обігу лікарських засобів, стратегічного планування та бізнес-планування, подаються інструкції з охорони праці та багато іншого.

Також, не можемо не сказати про журнал «Довідник головної медичної сестри» — щомісячний журнал робочих ситуацій для керівників середнього медичного персоналу: головних медичних сестер, заступників головного лікаря з медсестринства, а також старших медичних сестер. Щомісяця на 64 сторінках журналу публікуються статті з надання та підвищення якості медичної допомоги, дотримання санепідрежиму, про роботу з кадрами, консультації щодо прав медпрацівників, зокрема пільг, відпусток, надбавок.

Наші видання призначені як для державних, так і приватних закладів охорони здоров’я. Вони вже стали невід’ємними помічниками в щоденній роботі для багатьох медичних працівників. Звісно, так багато хто говорить, але ми настільки впевнені в якості наших журналів, що готові це довести.

Замовляйте БЕЗОПЛАТНІ дайджести журналів «Управління закладом охорони здоров’я» і «Довідник головної медичної сестри» — та переконайтеся на власні очі!

 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно