text
Медична справа

Набрали чинності Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з переробки донорської крові та її компонентів

  • 1 жовтня 2013
  • 37

З 1 жовтня набирає чинності Наказ МОЗ Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів, крім діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини № 65 від 04.02.2011.

Відсьогодні набирає чинності Наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з переробки донорської крові  та її компонентів, виготовлення з них препаратів, крім діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини» від 04.02.2011 № 65

Нагадаємо, що Наказом Міністерства охорони здоров’я України Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 04 лютого 2011 року № 65 від 08.08.2013 був виключений пункт 1.6.:

Для  кожної  філії,  кожного  відокремленого  підрозділу ліцензіата,  які провадитимуть господарську діяльність на підставі отриманої ліцензії, орган ліцензування видає ліцензіату засвідчені ним копії ліцензії,  які реєструються в  журналі  обліку  заяв  та виданих ліцензій. Засвідчена органом ліцензування копія ліцензії є документом,  що підтверджує право філії  або  іншого  структурного підрозділу  ліцензіата  на  провадження певного виду господарської діяльності на підставі отриманої ліцензії.

Документ доповнений заявою про видачу ліцензії, описом документів, що додаються до заяви, заявами про видачу копії, дубліката ліцензії, а також про переоформлення ліцензії. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно