• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Кияни можуть дізнатися про наявність безкоштовних препаратів у лікарнях за допомогою онлайн-сервісу

Кияни можуть дізнатися про наявність безкоштовних препаратів у лікарнях за допомогою онлайн-сервісу

10 грудня 2015 119
Інформацію про наявність в лікарнях Києва лікарських засобів і медичних виробів, закуплених за кошти місцевого та державного бюджетів, відтепер можна дізнатися за допомогою спеціально створеного онлайн-сервісу «Медичний портал Києва»

Інформацію про наявність в лікарнях Києва лікарських засобів і медичних виробів, закуплених за кошти місцевого та державного бюджетів, відтепер можна дізнатися за допомогою спеціально створеного онлайн-сервісу «Медичний портал Києва».

Як повідомляється на сайті Київської міськдержадміністрації (КМДА) з посиланням на заступника голови КМДА Михайла РАДУЦЬКОГО, щоб отримати відомості про наявність ліків і медичних виробів, необхідно зайти на «Медичний портал Києва», вибрати лікарню і безпосередньо на її сторінці перейти до розділу «Залишки ліків і препаратів».

За його словами, перелік медпрепаратів оновлюється щодня, контроль за виконанням покладено на головних лікарів.

«Відтепер кожен пацієнт, що потрапив на лікарняне ліжко, може переконатися особисто, які необхідні саме йому препарати він може отримати від міста безкоштовно. Не буду стверджувати, що в наших лікарнях є все необхідне, але точно знаю, що часто пацієнтів та їхніх родичів відправляють до аптеки за ліками, стерильними рукавичками, ватою і бинтами, які наявні у достатній кількості в медустанові», — пояснив Михайло РАДУЦЬКИЙ мету створення такого реєстру.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах