text
Медична справа

Наставництво в медсестринстві як один з найбільш ефективних методів навчання

  • 26 вересня 2013
  • 352

Перехід до сімейної медицини потребує повної перекваліфікації медичних сестер. І мова йде не про рівень професіоналізму чи стаж роботи, а про специфіку посадових обов’язків медичних сестер різних відділень.

25 вересня  у приміщені Центральної районної поліклініки Дарницького району відбулась чергова зустріч Асоціації медичних сестер міста Києва.

Темою заходу стало наставництво у закладах охорони здоров’я міста Києва. За словами голови Асоціації Тетяни ШУДРИ, це вже третя лекція, присвячена передачі досвіду від досвідчених медичних працівників молодшому медичному персоналу. Ця тема актуальна і у зв’язку з реформуванням галузі. Адже перехід до сімейної медицини потребує повної перекваліфікації медичних сестер. І мова йде не про рівень професіоналізму чи стаж роботи, а про специфіку посадових обов’язків медичних сестер різних відділень.

Лекторами заходу стали Оксана БУГРОВА та Галина ШЕВЛЯКОВА (головна медична сестра Центральної районної поліклініки Дарницького району). Їх лекції ще раз підтвердили вагому роль наставництва у набутті досвіду та професійних навичок молодими спеціалістами.

Окремо було висвітлено питання ведення єдиної документації з наставництва.

Підводячи підсумки зустрічі, Тетяна ШУДРА зазначила, що на сьогодні наставництво ― один з найбільш ефективних методів навчання та підвищення кваліфікації, перевірених часом і відпрацьованих багатьма поколіннями.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно