З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Держслужба України соцзахворювань запроваджує нові проекти для пілотних регіонів

  • 25 вересня 2013
  • 28

Про це йшла мова під час робочої зустріч у Міністерстві охорони здоров’я. Окрім цього, було обговорено питання удосконалення безпеки крові та донорства в Україні.

У Міністерстві охорони здоров’я України (МОЗ) обговорили питання удосконалення безпеки крові та донорства в Україні. У робочій зустрічі взяли участь представники МОЗ, Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань (Держслужби України соцзахворювань), а також експерти Американського міжнародного альянсу охорони здоров’я США (АМАОЗ) та Центрів контролю та профілактики захворювань Департаменту охорони здоров’я США (далі — CDC).

Під час зустрічі було наголошено, що сьогодні важливо сформувати цілісну національну політику з безпеки крові, а також створити платформу для удосконалення існуючого законодавства, що регулює відносини, пов’язані з донорством крові.

Окрім цього було зазначено, що у трьох пілотних регіонах України — Житомирському, Київському та Луганському — готуються до впровадження пілотні проекти, що стосуються поліпшення роботи лабораторної мережі.

Також, під час зустрічі міжнародні експерти проінформували про завершення оцінки центрів крові та трансфузіологічних відділень у
7-ми пілотних областях України. Основні висновки, оцінки та рекомендації  найближчим часом будуть викладені в офіційному звіті та надіслані до Держслужби України соцзахворювань, МОЗ України, а також пілотних закладів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно