З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Наші читачі — обличчя сучасної медицини (листопад)

  • 10 грудня 2015
  • 49

Продовжуємо щомісячну рубрику порталу — коротка розповідь про справжніх професіоналів своєї справи, які стали обличчями наших журналів

Нині у рубриці «Наші читачі — обличчя сучасної медицини» розповімо вам про заклад, який очолює герой обкладинки листопадового номеру журналу «Управління закладом охорони здоров’я» Вадим КРИЖЕВСЬКИЙ, доктор мед. наук, хірург вищої категорії, заслужений лікар України, головний лікаря Київської міської клінічної лікарні № 6, доцент кафедри загальної та невідкладної хірургії НМАПО імені П. Л. Шупика, головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я з хірургії міста Києва.

Київська міська клінічна лікарня № 6 заснована у 1964 році й розташована на 3,2 га наймальовничішої зеленої частини міста Києва. До складу лікарні входить 3 клінічних корпуси, адміністративний корпус, лабораторно-діагностичний корпус, центральне стерилізаційне відділення, харчоблок, пральня та господарчий двір.

У різні часи клінічна база мала від 500 до 1100 ліжок. На сьогодні Київська міська клінічна лікарня № 6 є багатопрофільною лікарнею на 490 ліжок у складі таких відділень: приймального, терапевтичного, урологічного, у тому числі андрологічного, гінекологічного, реанімаційного, травмпункту, кардіологічного, ревматологічного, гастроентерологічного, ендокринологічного, міського спеціалізованого хірургічного відділення кишкової непрохідності, хірургічного відділення для лікування хворих із хірургічними гнійними захворюваннями та ускладненнями, травматологічного, травматологічного (реабілітація), неврологічного, міського спеціалізованого відділення репродуктивного здоров’я, рентгенологічної служби, фізіотерапевтичного відділення, відділення лікувальної фізкультури, діагностичного.

На базі лікарні розташовані кафедри НМАПО імені П. Л. Шупика та НМУ імені О. О. Богомольця:

  • загальної та невідкладної хірургії;
  • урології;
  • неврології  та реабілітаційної медицини;
  • терапії та ревматології;
  • травматології та ортопедії № 1;
  • діабетології;
  • акушерства, гінекології та перинатології;
  • акушерства, гінекології та репродуктології.

Київська міська клінічна лікарня № 6 надає не лише планову медичну допомогу, а й забезпечує надання невідкладної допомоги цілодобово.

Територія Медмістечка з комплексом допоміжних служб при Київській міській клінічній лікарні № 6 є осередком здоров’я та відданості традиціям надання планової та невідкладної медичної допомоги, не лише для жителів району, а й для всіх жителів та гостей Києва.

Переглянути зміст листопадового номеру журналу

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно