З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Українська медична реформа здійснюється з урахуванням світових тенденцій

  • 19 вересня 2013
  • 27

Про це заявила Міністр охорони здоров’я України Раїса БОГАТИРЬОВА під час свого виступу на Міністерській дискусійній панелі «Прогрес в реалізації європейської політики «Здоров’я – 2020».

Українська реформа охорони здоров’я здійснюється без відриву від світових тенденцій розвитку медичної галузі. Про це повідомила Міністр охорони здоров’я України Раїса БОГАТИРЬОВА під час виступу на Шістдесят третій сесії Європейського регіонального комітету Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Туреччині.

За словами Міністра охорони здоров’я Україна підтримує всі напрямки європейської політики «Здоров’я-2020». На основі цієї програми в Україні розробляться та реалізується Загальнодержавна програма «Здоров’я 2020 — український вимір». Основним пріоритетом цієї програми є профілактика захворювань, формування умов здорового середовища та відповідального ставлення населення до свого здоров’я.

Позиція України щодо реалізації програмного документу «Здоров’я  — 2020» є типовою для усіх 53 країн Європейського регіону, представники яких беруть участь у Шістдесят третій сесії Європейського регіонального комітету Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Директор Європейського Регіонального Бюро ВООЗ Жужанна ЯКАБ зазначила, що реалізація програми «Здоров’я — 2020» має на меті поліпшення здоров'я європейського населення та майбутніх поколінь та демонструє усі очевидні переваги здорового населення — для суспільства, соціуму, економіки.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно