З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Боротьба з туберкульозом в Україні фінансується Глобальним фондом

  • 18 вересня 2013
  • 25

Міністерство охорони здоров’я України та Глобальний фонд уклади угоду, що передбачає виділення України коштів на боротьбу з туберкульозом.

Днями Міністр охорони здоров’я України Раїса БОГАТИРЬВА здійснила робочий візит до Туреччини. У межах робочої поїздки Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України і Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією уклали угоду про виділення Україні коштів на боротьбу з туберкульозом.

Була укладена Гарантована Угода на другу фазу дев’ятого раунду гранту Глобального фонду за компонентом «Туберкульоз». Документ передбачає виділення  коштів, які будуть спрямовані на впровадження комплексних послуг хворим на туберкульоз, розширення можливостей лікування, моніторинг та оцінку заходів націлених на подолання хвороби, сприяння розвиткові кадрового потенціалу фтизіатричної служби. Відповідальність за розподілення коштів гаранту повністю бере на себе держава.

Наразі сума, яка буде виділена Глобальним фондом для фінансування боротьби з туберкульозом, — невідома. Зауважимо, що за інформацією УНІАН у квітні поточного року Комітет із затвердження грантів Глобального фонду ухвалив попереднє рішення про виділення Україні майже 60 мільйонів доларів в межах другої фази Програми «Зменшення тягарю туберкульозу в Україні шляхом зниження епідемії туберкульозу серед уразливих груп».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно