З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Держлікслужба України відстрочила деякі зміни до ліцензійних умов імпорту ліків

  • 13 вересня 2013
  • 27

Представники Держлікслужби України погодилися з імпортерами на відстрочення запровадження деяких пунктів Ліцензійних умов здійснення господарської діяльності з імпорту лікарських засобів.

Державна служба України з лікарських засобів (Держлікслужба) прийняла пропозицію представників імпортерів лікарських засобів відстрочити деякі зміни до Ліцензійних умов здійснення господарської діяльності з імпорту лікарських засобів.

Про це повідомив Голова Держлікслужби України Олексій СОЛОВЙОВ під час громадського обговорення змін до Ліцензійних умов, яке відбулося в Держлікслужбі України 11 вересня.

На прохання імпортерів відстрочено, зокрема, делегування проведення контролю лікарських засобів, що ввозяться в Україну, безпосередньо ліцензованому імпортеру, яке передбачається проектом змін до ліцензійних умов.

Представники Держлікслужби України також погодилися з імпортерами на  відстрочення запровадження деяких інших пунктів проекту. Зокрема, детальне обговорення чекає на узгодження з імпортерами термінів запровадження норми щодо необхідності укладання угод або контрактів між ліцензіатом, власником реєстраційного посвідчення та виробником.

З метою активізації та збільшення ефективності роботи робочої групи Перший заступник Голови Інна ДЕМЧЕНКО запропонувала залучити до обговорення юристів компаній-імпортерів. Вона нагадала, що фахівці Держлікслужби України готові і надалі до конструктивної співпраці, кінцевою метою якої є поетапне запровадження європейської моделі ліцензування імпорту препаратів в Україні.

Інтерфакс

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно