Міністерство регіонального розвитку планує скоротити кордони зони відчуження

22 березня 2016 56

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства підготовлений план створення науково-дослідних лабораторій та об’єктів альтернативної енергетики на нинішній території Чорнобильської зони відчуження, для чого передбачено скоротити її кордони.

Як зазначив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій ЗУБКО, першочерговим завданням є визначення урядом відповідального органу. За словами посадовця, ним може стати Агентство з управління зоною відчуження, але таке рішення потребує підготовки нормативно-правової бази.

Як відомо, ідея скорочення зони відчуження Чорнобильскої АЕС (з 30 до 10 кілометрів навколо зупиненої атомної станції) проголошувалась Міністерством екології ще навесні 2015 року.

Мінрегіон ж планує оприлюднення детального плану щодо даної території 25 квітня на міжнародній донорській конференції.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Медична справа»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль