text
Медична справа

Україну очікує безперервна імунізація населення

  • 10 вересня 2013
  • 27

За словами Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександра КАЧУРА питання імунізації є надзвичайно важливим для України, тому цього року централізовані закупівлі вакцин здійснюються із підвищеною оперативністю.

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр КАЧУР обіцяє безперервну імунізацію населення країни. Про це було зазначено під час програми «Про головне» на Першому національному каналі.
Олександр КАЧУР зазначив, що питання імунізації є надзвичайно важливим для України, тому цього року централізовані закупівлі вакцин здійснюються із підвищеною оперативністю. «У січні були зібрані заявки регіонів, до травня укладені майже усі договори на закупівлю вакцин цього року. Зараз здійснюються поставки. У вересні очікуються поставки вакцин не менш динамічними темпами, що дозволяє прогнозувати про забезпечення безперервності імунізації населення країни», — зазначив Перший заступник Міністра охорони здоров’я України.

Також Олександр КАЧУР зазначив, що антивакцинальні настрої у суспільстві є надзвичайно небезпечними. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) вакцинація попереджує близько 3 мільйонів смертей щороку. Разом з цим 63% загальної кількості летальних випадків серед малюків пов’язані з інфекційною патологією, якої можна уникнути шляхом проведення вчасної та планової вакцинації.

Окремо було висвітлено питання Національного календаря щеплень. Зокрема зазначено, що Національний календар не має суттєвих відмінностей від схем імунізації, передбачених календарями щеплень інших країн світу, зокрема і ЄС.

На завершення Олександр КАЧУР наголосив: «Якщо Вам відомі факти відмови в щепленні або пропонування придбати вакцину в закладі за власні кошти, прошу та наголошую негайно повідомляти МОЗ України про такі факти письмово або за телефоном гарячої лінії: 0-800-801-333».

УНН

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно