• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Американські хірурги безкоштовно обстежать та прооперують дітей з опіковими травмами з усієї України

Американські хірурги безкоштовно обстежать та прооперують дітей з опіковими травмами з усієї України

9 грудня 2015 43
На базі Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» з 6 по 13 грудня 2015 року працюватиме Міжнародна виїзна клініка — International Annual Outreach Clinic Shriners Hospital for Children, USA. Американські лікарі оберуть 40 дітей з опіковими травмами для безоплатного оперативного втручання

На базі Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» з 6 по 13 грудня 2015 року працюватиме Міжнародна виїзна клініка — International Annual Outreach Clinic Shriners Hospital for Children, USA. Американські лікарі оберуть 40 дітей з опіковими травмами для безоплатного оперативного втручання, а також проконсультують близько 150 пацієнтів.

За словами Уповноваженого Президента України з прав дитини, що окрім, власне, лікуванння необхідно привертати увагу суспільства до проблеми дитячого травматизму і проводити превентивні заходи серед населення, адже лише за 2014 рік серед дітей у віці від 0 до 14 років зареєстровано 276 178 випадків дитячого травматизму, з яких 171 644 — побутовий.

Американськими медиками заплановано проводити до десяти оперативних втручань на день, а найважчих пацієнтів буде запрошено до Сполучених Штатів Америки у Shriners Hospital for Children.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах