З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

З керівниками закладів охорони здоров’я будуть укладати трирічні контракти

  • 4 вересня 2013
  • 22

Про це йде мова у проекті Закону України «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я (щодо строків укладання контрактів з керівниками державних, комунальних закладів охорони здоров’я)».

Верховною Радою України був ухвалений проект Закону України «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я (щодо строків укладання контрактів з керівниками державних, комунальних закладів охорони здоров’я)».

Законопроектом пропонується укладання контрактів з керівниками державних, комунальних закладів охорони здоров’я строком на три роки. Нагадаємо, що зараз в Україні діє практика укладання контрактів з керівниками закладів охорони здоров’я строком на один рік. Автори законопроекту — народні депутати від фракції Комуністичної партії України Петро СИМОНЕНКО, Петро ЦИБЕНКО та Ірина СПІРІНА — вважають таку практику хибною.

Автори зауважують, що однорічний контракт обмежує керівників закладів охорони здоров’я, робить їх більш залежними від вищого керівництва. Окрім цього, у пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що на сьогодні головні лікарі спрямовують більше зусиль на утримання посади, ніж на стратегічні завдання реформування галузі.

На засіданні парламенту Ірина СПІРІНА наголосила: «Фахівець повинен працювати без огляду на те, що йому потрібно догодити начальнику. Критерій повинен бути тільки один — професіоналізм і відповідальність за доручену справу».

УНІАН

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно