З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Загальнодержавна програма протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу буде враховувати специфіку кожного регіону

  • 30 серпня 2013
  • 17

Завдяки виконанню діючої програми, за останній рік рівень смертності від хвороб зумовлених ВІЛ зменшився на 12%. Окрім того був зупинений щорічний приріст нових випадків ВІЛ-інфекції.

З 28 по 30 серпня у Києві проходить нарада з планування регіональних цільових програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки. Головна мета наради — формування чітких орієнтирів та методичної основи здійснення програми для кожного регіону України окремо.

Під час наради представників регіонів детально ознайомили з Загальнодержавною цільовою соціальною програмою протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки. Програма вже погоджена майже усіма зацікавленими відомствами і найближчим часом буде подана на розгляд Верховної Ради України.

Завдяки виконанню діючої програми, за останній рік рівень смертності від хвороб зумовлених ВІЛ зменшився на 12%. Окрім того був зупинений щорічний приріст нових випадків ВІЛ-інфекції.

Під час наради було зазначено, що важливою умовою ефективності програми є інтеграція послуг та їх максимальне наближення до пацієнта, забезпечивши при цьому оптимальну вертикаль управління та систему організаційно-методичної допомоги. А саме: створення системи паліативної допомоги для ВІЛ-інфікованих осіб; раціональне використання необхідних лікарських засобів; приведення у відповідність сучасним реаліям стандарти соціальних послух.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно