З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У вересні кияни зможуть самостійно обрати собі лікаря

  • 29 серпня 2013
  • 53

У вересні кияни зможуть самостійно обрати собі лікаря, якому довіряють найбільше. З 1 по 30 вересня у Києві пройде каманія під гаслом «Обери собі лікаря самостійно».

Вже вдруге кияни зможуть самостійно обрати собі лікаря первинної ланки: терапевта, педіатра чи сімейного лікаря. Така право гарантується відповідним Наказом МОЗ «Про затвердження Порядку вибору та зміни лікаря первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та форм первинної облікової документації» від 04.11.2011 № 756.

Цього року кампанія «Обери собі лікаря самостійно» буде проходити з 1 по 30 вересня. Пацієнт може обрати лікаря, який працює не за місцем проживання, але в такому випадку лікар не матиме змоги оперативно реагувати на виклики додому.

Для зміни лікаря мешканцю Києва необхідно заповнити відповідну реєстраційну форму, яка заповнюється у медичному закладі за місцем проживання. Реєстраційна форма заповнюється лікарем або іншим медичним працівником у присутності лікаря загальної практики – сімейного лікаря, терапевта/педіатра дільничного разом з пацієнтом, який бажає прикріпитися до даного лікаря з метою подальшого отримання у нього первинної медичної (медико–санітарної) допомоги.

Минулого року правом зміни лікаря скористались понад 40% киян. Найбільш активно обирали «своїх» лікарів мешканці Дніпровського та Дарницького районів. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно