Стоматологічні клініки є найбільш популярними серед новоствореного медичного бізнесу

27 серпня 2013
60
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

За даними Державної реєстраційної служби України більше третини новостворених медичних закладів планують займатись стоматологічною практикою.

Більше третини новостворених медичних закладів планують займатись стоматологічною практикою. Про це було зазначено на офіційному сайті Державної реєстраційної служби України (Укрдержреєстру).

За даними Укрдержреєстру з початку 2013 року в Україні зареєстровано 1429 суб’єктів господарювання, які декларують основним видом своєї діяльності галузь охорони здоров’я (що на 11% більше ніж за аналогічний період минулого року).

При цьому, найчастіше реєструється бізнес, який займається стоматологічною практикою. А саме це 68 юридичних та 484 фізичних осіб підприємців, що складає більше третини усього новоствореного бізнесу у галузі охорони здоров’я.

На другому місці за популярністю є загальна медична практика (178 юридичних та 140 фізичних осіб підприємців), за нею іде діяльність лікарняних закладів (165 юридичних та 7 фізичних осіб підприємців).

Найменше новостворених суб’єктів підприємницької діяльності планують займатися спеціалізованою медичною практикою (30 юридичних та 131 фізичних осіб підприємців).

logo