З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

На повторну госпіталізацію пацієнтів США витрачає 26 мільярдів доларів

  • 27 серпня 2013
  • 35

За результатами дослідження вчених з Єльської медичної школи (Yale School of Medicine) близько 40% пацієнтів потрапляють до лікарні повторно через нерозуміння рекомендацій лікаря.

Американські медичні працівники мають намір зменшити кількість повторних госпіталізацій. За статистикою 96% виписаних із лікарні літніх пацієнтів  стверджують, що знають причину госпіталізації та чітко розуміють усі вказівки лікаря (у опитуванні брали участь 400 осіб). Проте на практиці лише 60% пацієнтів знають, що їм слід робити для підтримання свого здоров’я.

За результатами дослідження вчених з Єльської медичної школи (Yale School of Medicine) саме через таке нерозуміння люди частіше всього потрапляють до лікарні повторно, що завдає помітний удар по державному бюджету США.  

За офіційними даними, витрати на повторну госпіталізацію пацієнтів, які отримують медичне обслуговування в рамках Medicare (соціальної державної програми, надає медичну страховку американцям старше 65 років, людям з обмеженими можливостями, пацієнтам, що страждають на хворобу Лу Геріга або хворим з термінальною стадією ниркової недостатності) коштує державі 26 мільярдів доларів. Якби пацієнти правильно розуміли та дотримувались вказівок лікарів, то це дозволило б заощадити близько 17 мільярдів доларів.

На сьогодні медичні працівники намагаються знайти шляхи вирішення цієї проблеми, щоб скоротити витрати на охорону здоров’я.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно