З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Європейська комісія схвалила помалідомід для лікування множинної мієломи

  • 22 серпня 2013
  • 60

Американська фармацевтична компанія Селга Інтернешнл оголосила про те, що Європейською комісією був схвалений помалідомід для лікування множинної мієломи.

Європейською комісією був схвалений помалідомід (pomalidomide) в комбінації з дексаметазоном (dexamethasone) для лікування для лікування прогресуючої або рецидивної множинної мієломи у дорослих пацієнтів, які отримували принаймні два лікарські препарати, включаючи леналідомід (lenalidomide) і бортезоміб (bortezomib), а також у яких спостерігалося прогресування захворювання після попередньої терапії.

Множинна мієлома до останнього часу залишалась однією з швидкоплинних і злоякісних онкологічних хвороб. Перші лікарські засоби, які були зареєстровані лише у 2000-х роках у більшості випадків не сприймались організмами пацієнтів. Саме помалідомід ефективно діє на хворих, організм яких не сприймає інші види терапії (наприклад леналідомід чи бортезоміб).

Терапія помалідомідом в комбінації з низькими дозами дексаметазону дозволила суттєво — до 15,7 тижнів — збільшити період ремісії, в той час як у пацієнтів, які отримували лікування високими дозами дексаметазону, вона склала 8 тижнів.

У більшості пацієнтів з мієломою рано чи пізно настає рецидив захворювання. Безліч хворих стають  резистентними до проведеної терапії. Тому створення нових препаратів, які ефективно працюють при відсутності відповіді на попередню терапію, є надзвичайно важливою справою.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно